Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

FirmaPortus Praha z.ú.
ÚvazekHPP
Mzda34 000 Kč až 36 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Nabízíme:

" smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci, práci v otevřeném, přátelském kolektivu
" práce v regionu Praha-západ (zázemí Davle, Slapy), možnost plného i zkráceného úvazku (0,6 - 1 úv.)
" práce v terénních službách Podpora samostatného bydlení a Sociální rehabilitace
" nástupní mzda ve výši 34.000 - 36.000 Kč hrubého (při plném úvazku)
" příspěvek na dopravu, pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days, notebook, stravenkový paušál
" hradíme povinné vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb., pravidelnou supervizi

Náplň práce:

" vedení a odpovědnost za naplňování individuálních plánů a evidence v systému e-quip
" podpora asistentů sociálních služeb v práci s klienty, casemanagement
" vedení odborného poradenství pro klienty
" přijímání nových klientů - posuzování žádostí, přijímání, vedení smluv
" odpovědnost za naplňování standardů kvality sociálních služeb, společně s týmem
" komunikace s rodiči a opatrovníky ohledně sociální agendy
" jednání v oblastech sociální práce s úřady, obcemi, spolupracovníky, stážisty, rodiči a opatrovníky
" spolupráce při tvorbě odborných metodik

Požadujeme:

" VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech dle §110 zákona č. 108/2006Sb, čistý trestní rejstřík
" znalost práce na PC uživatelsky (Office, email, internet)
" pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením
" dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
" předchozí zkušenost v sociálních službách alespoň 2 roky
Výhodou:
" řidičský průkaz skupiny B
" práce na obdobné pozici
-zaměstanecké výhody: příspěvek na dopravu, pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days, notebook, stravenkový paušál

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:K pivovaru 3, Davle, Česko
mzda, plat (hrubý):34 000 Kč až 36 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Portus Praha z.ú., IČ: 26525305
datum zveřejnění nabídky práce:19. 12. 2023

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Lucie Šišková
telefon:773 920 994
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Portus Praha u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 34 000 Kč až 36 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: K pivovaru 3, Davle, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.